Firemné webstránky

Naše služby

Firemná webstránka

Webové stránky sú dnes neodmysliteľnou súčasťou každej prosperujúcej firmy. Bez nich Vám preberá zákazky konkurencia a Vy strácate čas vysvetľovaním základných informácií, ktoré si dnešný klient nájde u konkurencie na webových stránkach.

Tvorba E-shopu

Tvorba E-shopu, čiže internetového obchodu je dnes neodmysliteľnou súčasťou pre prosperujúcu obchodnú firmu. Služba je zameraná na vytvorenie funkčného internetového obchodu presne podľa požiadaviek zákazníka a ponúkaného produktu.

SEO optimalizácia

SEO optimalizácia je služba, ktorá Vám pomocou rôznych techník vylepší pozíciu vo vyhľadávačoch a posunie Vaše webové stránky na predné pozície. To Vám zároveň zabezpečí vyššiu návštevnosť a tá Vám prinesie vyššie zisky.

Design

Dizajn webovej stránky je prvé, čo Váš zákazník vníma. Naše grafické oddelenie pre vás pripraví moderný grafický návrh podľa požiadaviek, resp. podľa Vašej firemnej identity. Responzívny dizajn je samozrejmosťou.

Firemná identita

Firemná identita je vizuálny systém niekoľkých grafických prvkov, ktorými firma komunikuje so svojimi zákazníkmi. Princíp firemnej identity je vytvoriť značku, ktorá osloví zákazníkov a zároveň vystihuje filozofiu a ciele spoločnosti.

Firemné logo

Logo je základný prvok, ktorý určuje identitu firmy. Ovplyvňuje prvotný dojem potenciálneho zákazníka a zaisťuje firme miesto v podvedomí širokej verejnosti. Vytvoríme Vám profesionálne logo, ktoré bude dokonale vystihovať Vašu firmu.

Fotografovanie

Ku každej úspešnej webovej stránke patrí neodmysliteľne fotografia. Obrázky, či už iba ilustračné, alebo konkrétne môžu zákazníka zaujať rovnako ako odradiť. Naši fotografi Vám vytvoria fotografie presne pre účely Vašej webovej stránky.

Stratégia

Akákoľvek prezentácia firmy, či reklama je bez stratégie iba náhodným pokusom o úspech. Webová stránka je forma prezentácie, reklama a predaj a preto je potrebné pri jej vytváraní mať zvolenú stratégiu, aký okruh ľudí má zasiahnuť.

Reklama

Rovnako ako potrebuje reklamu firma, potrebuje ju aj firemná webstránka, aby dosiahla požadovaný efekt. Vytvoríme pre Vás reklamné kampane podľa zamerania Vašich webstránok, aby oslovili správnu skupinu zákazníkov.

Video

Potrebujete vytvoriť video, reklamný blok, banner na stránku? Radi Vám vytvoríme profesionálny výstup pre použitie na webe.

Poradenstvo

Potrebujete poradiť a informovať sa o možnostiach, v ktorých nie ste si úplne istí? Žiadny problém, kontaktujte nás a radi Vám pomôžeme zorientovať sa.

Analýza

Pomôžeme Vám analyzovať Váš produkt z pohľadu klienta a navrhneme Vám potrebné kroky pre rozvoj vašej firmy.

Podpora

Potrebujete inovovať stránky, pridať obsah, alebo rozšírenie? Kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme.

Tlač

Ponúkame Vám akékoľvek tlačové výstupy vrátane montáže, inštalácie, alebo lepenia. Od návrhu až po konkrétny výrobok.

Káva zadarmo

Máte otázky a hľadáte riešenia? Pozývame Vás na kávu zadarmo, kde si môžeme všetky vaše otázky prejsť bez zbytočného stresu a zhonu.